January 23, 2020

BORISOVE K.O.začky (S1E19)

Boris: "My nie sme smokingoví králi." Bramborova plesová premiéra, Bureho žuvačka, Kovalčukove štrikovacie paprčky, Pearl Jam v šatni Minnesoty, etc.. A môže za to Matthew Tkachuk, že sme strávili kvalitných 20 minút rozoberaním rozhodcovského ega. Samozrejme, čakajte aj small-talk o zápasoch hviezd (pozn. nahrávali sme tesne PRED slovenským All-Star víkendom v Trenčíne...,ale tú pasáž sme tam nechali, lebo nás bavila).   

 

Petras: "Sex pred zápasom? Som polievkový typ." Boris Bramborovi: "Lambo má byť čierne!" Brambor: "Nie, Lambo musí byť exotickej farby, aby vynikli detaily..." Najprv chvíľu o Bramborovom novom aute a potom už s Robom Petrovickým o stratenej zlatej medaile, ale najmä o budúcnosti slovenského hokeja. Boris: "Prvý krok je uvedomiť si, že máme problém." Petras: "Dvadsaťročný reprezentant musí mať už dva-tri roky odohrané v seniorskom hokeji."

https://www.instagram.com/stories/highlights/17892068359418267/?hl=sk   

Brambor: "Počúvam ľudí - Hamšík podpísal v Číne na tri roky, je tam bez rodiny, futbal je na inej úrovni, koľko tam vydrží?" Marek Borisovi: "V Číne by som mal hrať celú sezónu v jednom drese, ale po piatom zápase mi začal trčať pupok, tak som išiel za kustódom, že chcem nový." 

https://www.instagram.com/marek_hamsik_17_official/?hl=sk  

https://www.instagram.com/borisvalabik/?hl=sk   

https://www.instagram.com/mgaborik12/?hl=sk   

 

Adela: "Ale naozaj, ja by som konečne ocenila normálne že hocaké otázky, lebo väčšinou sa ma ľudia pýtajú to isté..." Boris Adele: "Ty sa tak zle bozkávaš?" Adela Bramborovi: "Je Brad Pitt pekný chlap?" Brambor Adele: "Tvoje holé nohy som odvtedy nevidel." Adela Borisovi: "Nežehlím, život je krátky na žehlenie." Adela Borisovi a Bramborovi: "Moja mama si vtedy prvýkrát v živote dala o 7:40 borovičku :)))" 

Aj s Adelou sme nahrávali tu:   

https://www.facebook.com/vinonahlavnom/

Brambor Orosovi: "Baby ťa ľúbili, tam to bolo husté..." Oros Borisovi a Bramborovi: "Manželke som povedal, že toto obdobie si vôbec nepamätám."

Brambor Borisovi: "Ešte mi nedopína, že budem otec." Doktor Valábik Ivke a Bramborovi: "Pupočnú šnúru by som odstrihol..." Ivana Borisovi: "Ty sa nejak blízko dostávaš do rodiny, ty by si chcel vedieť všetko!" 

December 12, 2019

ZÁKUSKY A TAJOMSTVO (S1E13)

Boris Bramborovi: "Ty si holíš nohy?" Brambor Borisovi: "Meškal si 45 minút, moja manželka mi nakladá, kde som..." V tejto epizóde Brambor exkluzívne prezradí veľké tajomstvo a Boris exkluzívne zavolá bývalému hráčovi Toronta, aby sa opýtal na Babcocka. A nebude to jediný tréner, ktorému sa bude štikútať... 

https://www.instagram.com/borisvalabik/?hl=sk   

https://www.instagram.com/mgaborik12/?hl=sk   

 

December 5, 2019

ÚPLNE NA DNE (S1E12)

Boris Bramborovi: "I gave up...na mesiac, na dva som to jednoducho vzdal." Brambor Borisovi: Normálne som sa rozplakal jak malé decko...aj Ivane som hovoril, že sa na to vyseriem." Nevysral. A o tri mesiace dvíhal nad hlavu Stanley Cup. 

A keby bolo málo Brambora, môžete ho tento týždeň počuť aj v inom podcaste: https://open.spotify.com/show/66OGJspUj1ieAVy21dCFuh    

No a keby sa vám žiadalo viac Borisa, tak tu je najnovší rozhovor (aj o podcaste): https://dennikn.sk/1672035/valabik-napisal-knihu-komentuje-v-rtvs-a-nahrava-podcast-s-gaborikom-nie-som-celebrita/   

Borisov Instagram - ťuk sem https://www.instagram.com/borisvalabik/?hl=sk   

Bramborov - klik sem https://www.instagram.com/mgaborik12/?hl=sk

Marcel Borisovi a Bramborovi: „Na východe sa hovorí – nepridžubeš, nevysvetliš...“

Fotky a videá z Marcelovho nedávneho NHL tripu nájdete tu:

https://www.instagram.com/marcelforgac/?hl=sk

 

 

Ivan Borisovi a Bramborovi: "Chcel by som sa raz naučiť korčuľovať." Brutálne otvorený a úprimný rozhovor s Ivanom Táslerom - "Ľudia ani nevedia, aký vlastne som. Mne sa to na jednej strane aj páči, na druhej strane mi to niekedy príde ľúto." O úplných začiatkoch, láske k hudbe, o pokore - "Nesnažíme sa šťastie vyžmýkať úplne do sucha." Aj o novej pesničke - "...a ona mi odpísala IMT SMILE forever!"

Tu si ju môžeš vypočuť: https://open.spotify.com/artist/5RWHGrgwCmIrv1EJlYGIIl     

...a tu si ju môžeš pozrieť: https://www.youtube.com/watch?v=Hz9wee0FNPw   

Na záver tejto epizódy aj hudobné číslo! Marián Gáborík feat. Ivan Tásler - Na ceste 540, Brambor si musí zakričať... 

No a my sme tu: https://www.instagram.com/borisvalabik/?hl=sk   

...a tu: https://www.instagram.com/mgaborik12/?hl=sk   

 

Load more