Brambor: "Chodil som tam bloknutý. Nakoniec som sa z toho dostal sám." V tejto epizóde budete počuť rozhovor s mentálnym trénerom Michalom Kopčanom. "Stres nemá nič spoločné so zodpovednosťou." Mišo Borisovi: Mal si perfekcionistické tendencie. V zápase si možno urobil desať vecí výborne a nevyšla ti jedna prihrávka, ale ty si videl len tú pokazenú prihrávku, nevidel si tých 10 dobrých vecí..." Boris: "Mne nestačilo, že som hral NHL. Som večne nespokojný." Brambor: "Ja verím, že keď sa pozitívne nastavíš, ten universe si pritiahneš k sebe." Michal: "Myšlienky si nevyberáme."   

https://www.mkcoaching.sk/o-nas   

...btw, Boris bol hosťom v podcaste MUŠĽA JENNIFER ANISTON, môžete checknúť tiež:  https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB   

Produkcia podcastu: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk

"Gretzky bol tichší tréner, on ani neviedol tréningy." Maďar odohral v NHL viac ako 400 zápasov, najviac v drese Coyotes. "Mišo Handzuš bral ten trejd zo St.Louis do Phoenixu horšie ako ja, on to vôbec nečakal." Ďalší zlatý chlapec v našom podcaste. (04:27) Otvorene aj o tom, kto dojebabral záver zápasu proti Nemcom na minuloročných MS v Košiciach. Maďar: "Rišo Pánik bol taký vytočený, že som bol prekvapený, že sa nezbalil a neodišiel." https://www.youtube.com/watch?v=FflJ0m_9MA0   Zaspomínali sme si na zlato z Göteborgu, ale aj na bronzovú partiu z Winnipegu (1999) a vtedy iba 16-ročného Brambora! https://www.youtube.com/watch?v=Sa8aZON2ALc   Boris: "To kvôli vám dvom som vyzeral jak idiot s peroxidovými vlasmi?"  

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://open.spotify.com/show/1Xawfd4dnYsXQXolEG7DuB

Exkluzívne rozhovory s hráčmi a šéfom Pro-Hokeja. Čo okrem koronavírusu bolo v skutočnosti za okamžitým zrušením sezóny? Prečo cítia hráči veľkú krivdu? A kto vlastne rozhodol o majstrovi?    

MIRO ŠATAN o pohári  

https://sport.aktuality.sk/c/440303/miroslav-satan-bol-proti-udeleniu-titulu-jeho-slova-sa-nezhoduju-s-richardom-lintnerom/   

JÁN SÝKORA o práci na stavbe  

https://sport.aktuality.sk/c/440344/video-uspesny-slovensky-hokejista-musi-makat-na-stavbe-aby-po-ukoncenej-sezone-uzivil-rodinu/

Kali: "Jaro Halák je môj sused, s ktorým som vyrastal, spolu sme hrávali hokej na ulici." (49:09)

KALI - SPOMÍNAM https://www.youtube.com/watch?v=O9EZeG6CNP4   

"Keď mi robili posledné tetovanie, strašne to bolelo, už som to ani nedokončil..." (12:16) Boris a Brambor: "Prečo Juventus? Máš aj dres Ronalda?" Kali: "Hej, dostal som, ale keby som si ho dal na seba, mám ho po pupok." AL3 NE  https://www.instagram.com/dezertkalimusic/?hl=sk   

 

Produkcia podcastu: ZAPO - zábava v podcastoch   

 

Borisov... https://www.instagram.com/borisvalabik/?hl=sk     

Bramborov... https://www.instagram.com/mgaborik12/?hl=sk  

Boris o bitke so Zdenom: "On ak by chcel, tak nemám čeľusť." (08:16)  Brambor o prvej bitke v NHL: "Bol som normálne nasratý, že som dostal len dve minúty!" Nahrávali sme v pondelok, ale dnes je zrazu všetko inak a tak sme cítili potrebu reagovať na momentálnu situáciu, preto sme, aspoň na diaľku, doplnili podcast o naše aktuálne pocity... (33:54)

Čo ten Jarda Jágr? (55:24) Ako komentátorku ju v telke sleduje viac divákov ako Borisa. V golfe je lepšia ako Brambor. Boris: "Fakt ti vadí, keď ťa volám Danka?" Brambor: Šak kľud, čo si tu nadržaný?" Daniela: "Tak si to môžete premenovať na Brambor a Sloník..."   

https://www.instagram.com/danielahantuchovaofficial/?hl=sk   

 

Boli sme v kine. A potom sme Sviňu pozvali do nášho podcastu. Jožo Vajda a Rudo Biermann o tom, ako sa dá takýto film natočiť za 24 dní a aké fajnové je pribrať 9 kíl. Samozrejme, nechýba posteľová scéna s Dianou Mórovou (22:09)   

https://www.youtube.com/watch?v=um5EW7nKyMg   

 

 

Brambor Borisovi: "Ideš si kúpiť nové auto, hej?" (04:14) Boris: "Ja by som chcel hrať v Michalovciach..." (58:55)   

Valentín, spoločné narodky a nové auto. Ledžendery Vlasto Plavucha story (31:57) a Jordon Southorn incident (18:21)   

https://www.sport7.sk/151341/video-boris-valabik-skritizoval-rozhodcov-po-vycinani-southorna-v-poprade   

Pozvanie do tejto epizódy prijal jeden z najlepších slovenských rozhodcov súčasnosti, Peter Stano...     

https://www.seas.sk/clanok/najlepsim-hokejovym-rozhodcom-je-operator-z-jadrovej-elektrarne/399   

...a náš bývalý najlepší rozhodca, Peter Jonák.   

https://sport.aktuality.sk/c/396519/rozhodca-peter-jonak-v-patdesiatke-ukoncil-svoju-32-rocnu-karieru/      

Enjoy!   

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch

Marián Čekovský: "Zo Stanley Cupu som jedol aj pirohy, to bola verzia Majo Hossa."   

Čekuj video z Čekyho hotelovej izby: https://www.mamnato.sk/sk/kultura/marian-cekovsky-u-borisa-a-brambora   

Boris Bramborovi: "Ty veríš všetkému, čo hovorí?" Čeky: "Niekto by sa zavrel do ringu a nechal by sa zmlátiť, aby to bolo zaujímavé, že dal výzvu, ja chcem byť na vysokej škole."   

https://www.instagram.com/cekovskym/?hl=sk   

Boris: "Buďme k sebe úprimní, nie si priemerne zarábajúci Slovák..." Čeky: "Mám 15 áut, jedno som kúpil od pána Gáboríka."   

Nový album Mariána Čekovského si môžeš vypočuť tu: https://open.spotify.com/album/3uGTHGzgaug6KhJHhrDabp   

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch 

Bonzai: "Všetci by sme mali snívať. Ako malý chlapec som zaspával s tým, že hrajem za Československo a sekundu pred koncom dávam vo finále zlatý gól. Nakoniec to bolo síce 100 sekúnd pred koncom, nie sekundu, ale ten sen sa mi splnil." Brambor Bonzaiovi: "Každoročne robíš charitatívny golfový turnaj v Tatrách, je to super akcia, párkrát som sa tiež zúčastnil. Vždy sa tam vyzbiera veľa peňazí na charitu, čo je fakt obdivuhodné..."   

https://www.golftatry.sk/rs/204/charity-golf-cup-2019/   

Ak ste nepočuli prvú časť tohto exkluzívneho dvojdielneho špeciálu, tu ju nájdete: https://open.spotify.com/episode/2EwKXBhGkEvIZnDqPvPqcI   

A tu si môžete pozrieť video z nahrávania: https://www.mamnato.sk/sk/kultura/boris-a-brambor-exkluzivne-na-mamnato   

Produkcia podcastu: ZAPO - zábava v podcastoch 

Load more